Süleyman OKEN tarafından 1988 yılında Denizli'de kurulan Denizli Laminat; Kompakt Laminat mobilya ve dekorasyon ürünleri, tasarım ve üretimi yapan yenilikçi bir firmadır. Denizli Laminat, genç dinamik kadrosuyla 3500 m2 kapalı alanda özel üretim, tasarım, proje imalat ve uygulama yapmaktadır. Profesyonel kadrosu, malzeme ve üretim kalitesi ile sürekli değişim içinde olan, dekorasyon sınırlarını ortadan kaldıran çözümleriyle ofis tasarımları, fabrika içi donanımları, mağaza teşhir üniteleri, eczane hastane donanımları, mutfak, banyo, çocuk odası, yatak odası, cubicle sistem wc kabinleri ve AOUAPAN üzeri mutfak tezgahları üretmektedir.

Müşteri memnuniyetini artırmak için, üretilen malın kalitesinin yanında satış sonrası hizmetlerde de en iyi olmak temel felsefesiyle hareket eden firmamız, kuruluşundan itibaren çevreye ve tüketiciye olan saygısıyla orman ürünlerinin E-1 kalite yonga levhalarının yanında dünyanın sayılı laminat markalarınada (Hafele, Gentaş, Çamsan) üretiminde yer vermekte, kenar bantlarında, Alman menşeli pvc, Rehaua, aksesuarlarda Blum Gmbh (menteşe, kilit, çekmece rayı, vida vs.) kullanılmaktadır.

2000 yılından itibaren tescilli markası olan Aquapan (su reaksiyonsuz lif levha) ithalatını yapmakta ve Türkiye' deki tüm bayilerine geniş stok imkanı sunmakta olan Denizli Laminat, özellikle Aquapan üzerine laminat kaplı tezgah, kapı, denizlik, cubicle sistem wc üretimi ile türkiye pazarında önemli bir yere sahiptir.

Denizli Laminat

Firma Profili
Denizli Laminat

Denizli Laminat

Denizli Laminat

Firma Profili
Denizli Laminat

Denizli Laminat